Cinamono eterinio aliejaus kvapas tikriausiai geriausiai atpažįstamas. Išsiskiriantis savo švelniai raminančiu ir šildančiu kvapu, cinamonas asocijuojasi su ramybe ir šiluma. Šis aromatas itin populiarus šaltuoju metų laiku, kai esame pamėgę dažnai kepti obuolių pyragus ar skaninti karštuosius gėrimus cinamono prieskoniu.
Aromaterapijoje naudojamas cinamonų eterinis aliejus yra išgaunamas iš augalo lapų. Pasižymintis raminančiomis bei stipriomis antiseptinėmis savybėmis. Naudodami oro drėkintuvą, galite sumažinti depresiją ir stresą, gripo bei bronchito simptomus. Šis aliejus taip pat stimuliuoja liaukų sistemą, kas padeda mažinti mėnesinių skausmus, pykinimą.
Apsisaugokite nuo virusinių infekcijų, sumažinkite stresą. Išbandykite karštoje vonioje, kur cinamono kvapas nuskraidins Jus ir apgaubs svaiginančia ramybe ir šiluma.
Naudinga informacija
Pagarinkite kambaryje keletą lašų garintuve ar užlašinę ant popierinės nosinės, padėkite ant radiatoriaus ar kito šilumos šaltinio.
Kvėpuokite. Pajuskite kaip veide bunda šypsena.
- Nenaudoti ant odos gryno, gali dirginti; skieskite su augaliniu aliejumi arba sviestu;
- Oksidavęsis (pasenęs) gali dirginti odą;
- Saugoti akis;
- Poveikis nėščiosioms ir laktacijos periodu yra nežinomas; nesant būtinybei, eterinių aliejų reiktų vengti pirmus 3 nėštumo mėnesius ir kūdikiams iki 3 mėn.
- Nepaisant aukštos fito – , aromaterapinės šio aliejaus kokybės, aromaterapeutų bendruomenė negali rekomenduoti vartojimo į vidų gydymo tikslais, tačiau toks naudojimas galimas, jei paskyrė gydytojas fito/ aromaterapeutas;
- Nenaudoti katėms, paukščiams, žuvytėms, graužikams, ropliams (namuose garinkite nedideliais kiekiais ar naudokite sau asmeniškai); šunims, žirgams nenaudokite prie snukelio, lytinių organų, skieskite;
- Laikyti sandariai uždarytą, tamsioje vėsioje vietoje.
11 atsiliepimų apie Cinamono eterinis aliejus -100% natūralus